You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Phonak Wireless Accessories

Пристрій керування слуховими апаратами Phonak MiniControl містить магніт, який функціонує як пу..
1750 грн
PartnerMic — це непомітний і простий у використанні мікрофон, який кріпиться до лацкана одежі ..
13500 грн
PartnerMic — це непомітний і простий у використанні мікрофон, який кріпиться до лацкана одежі ..
13800 грн
Пульт дистанційного керування Phonak RemoteControl — це простий спосіб керування та налаштуван..
8500 грн
Слухові апарати Phonak Audéo Marvel легко підключаються до вашого телевізора або сте..
9999 грн
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Сучасні технології слухових апаратів сягнули такого рівня, коли вони в більшості ситуацій роблять сприйняття та розуміння мови комфортним та приємним. Але іноді слухових апаратів буває недостатньо. В таких ситуаціях, коли є фоновий шум, або є декілька співрозмовників, чи при відвідуванні ресторану тощо. Саме тому компанія Phonak пішла на зустріч користувачам і розробила широкий спектр бездротових аксесуарів, щоб підвищити продуктивність слухових апаратів. Чи то телефонна розмова, чи перегляд телевізора або спілкування у шумному середовищі, Phonak пропонує оптимальні рішення для задоволення будь-яких повсякденних потреб користувачів слуховими апаратами.

Бездротові аксесуари Phonak поділяються на монофункціональні та поліфункціональні. Монофункціональні пристрої дозволяють передавати аудіо з одного джерела до слухових апаратів (передавач Phonak TV Connector) або ж це може бути, наприклад, пульт для дистанційного керування слуховими апаратами (Phonak minicontrol). Поліфункціональні пристрої поєднують в собі декілька функцій різних аксесуарів, що робить користування ними ще більш комфортним та дає можливість розширити функціональну систему слухових апаратів. Такі пристрої, як стримери та мікрофони можуть виконувати і завдання стримера, і бути пультом дистанційного керування, і використовуватися для здійснення телефонних розмов. При цьому передача аудіо йде від джерела звуку безпосередньо до слухових апаратів. Бездротові аксесуари фонак часто перетворюють слухові апарати у бездротові навушники. Незважаючи на кількість функцій, які виконують бездротові аксесуари, їх форма, розміри та дизайн залишаються стриманими та комфортними.

Правильно здійснити підбір бездротових аксесуарів (Phonak wireless accessories) допоможе консультант або ж спеціаліст зі слухопротезування. Тут важливо звернути увагу на сумісність слухових апаратів з тим чи іншим аксесуаром Phonak.

Бездротові аксесуари – це необхідний елемент комфортного користування слуховими апаратами та допомоги вухам у сприйнятті та розпізнаванні звуків оточуючого світу.

Проконсультуватися, записатися на прийом або ж одразу купити товар компанії Phonak можна у нашому інтернет-магазині. Ми є авторизованим продавцем продукції виробництва компанії Phonak. Наші офіси знаходяться в місті Київ та інших містах України.

Дешеві ціни, доставка, миттєві консультації – з таких маленьких кроків складається наша турбота про ваші вуха та слух.