You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
068 4720303 Чат вайбер 095 4720303 063 4720303

Київ - пн-пт з 10.00 до 16.00 за попереднім записом. Графік роботи філій уточнюйте за телефонами у вкладці «Контакти». Усі послуги надаються в повному обсязі. Замовлення надсилаються службами доставки Нової пошти або Укрпошти.

  • Ваша корзина пуста!

STF T1


Ідеальна модель для тих, хто потребує посиленого звуку без додаткових функцій. Апарат забезпечує всю продуктивність, яку ви очікуєте від A&M, за надзвичайно доступну ціну. Він непомітно прилягає до вуха для максимального комфорту, а ви можете швидко та просто відрегулювати свій слуховий апарат за допомогою зручного перемикача гучності.

STF P T1

Потужний і доступний

Завдяки дуже широкому діапазону налаштувань, STF P має необхідну потужність для різних втрат слуху. Конструкція корпусу робить його надійним та потужним слуховим апаратом. STF P також має функцію запобігання виникненню свисту (зворотного зв’язку).

stf p t1

Властивості

Користувачі слухових апаратів A&M можуть насолоджуватися більш комфортним досвідом прослуховуванняЗапобіжник швидкого виявлення та усунення зворотного зв’язку допомагає уникнути прикрих свистів у вухах.

Технічні можливості

2 канали обробки сигналів
3 попередньо налаштовані звукові профілі


A&M STF P T1 – стандартная модель бюджетного класса. Идеальна для замены моделей Siem..
3999 грн
Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)