You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
068 4720303 Чат вайбер 095 4720303 063 4720303

Київ - пн-пт з 10.00 до 16.00 за попереднім записом. Графік роботи філій уточнюйте за телефонами у вкладці «Контакти». Усі послуги надаються в повному обсязі. Замовлення надсилаються службами доставки Нової пошти або Укрпошти.

  • Ваша корзина пуста!

STF T3


Слухові апарати STF T3 поєднують високу потужність із комфортом, завдяки чому ви можете насолоджуватися звуком та чітко чути протягом усього дня. Доступні в двох завушних моделях, вони є оптимальним рішенням для людей з базовими потребами в посиленні слуху. Ви можете точно налаштувати гучність за допомогою зручного перемикача для регулювання слухових апаратів для різних ситуацій.

 

STF P T3

Потужний і доступний

Завдяки дуже широкому діапазону налаштувань, STF P має необхідну потужність для різних втрат слуху . Конструкція корпусу робить його надійним та потужним слуховим апаратом. STF P також має функцію запобігання виникненню свисту (зворотного зв’язку) та управління шумом.

STF P T3 з тіньовим сірим

 

STF XP T3

Найпотужніший і надійний

STF XP - ідеальне рішення для людей із серйозною та глибокою втратою слуху. Завдяки сучасним технологіям, таким як запобігання свисту (зворотного зв’язку) та управління шумом, STF XP забезпечує функції та посилення, які дають змогу користувачеві залишатися на зв'язку з навколишнім світом.

stf xp t3

 

Властивості

Управління шумом

Слухові апарати A&M оснащені функціями, що забезпечують зменшення фонового шуму. Це надає додаткову можливість краще чути мову та не відволікатися на небажані шумові перешкоди.

Запобіжник зворотного зв'язку

Користувачі слухових апаратів A&M можуть насолоджуватися більш комфортним досвідом прослуховуванняЗапобіжник швидкого виявлення та усунення зворотного зв’язку допомагає уникнути прикрих свистів у вухах.

Технічні можливості

4 канали обробки сигналів
4 попередньо налаштовані звукові профілі


A&M STF P T3 – стандартная модель бюджетного класса. Идеальна для замены мо..
4999 грн
A&M STF XP T3 – супермощная модель бюджетного класса. Идеальна для замены моделе..
4999 грн
Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)