You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Догляд за вухами

  Пристрій для сушки вушного каналу Mack’s EarDryer Природний догляд за вушними ..
4000 грн
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Догляд за вухами – який він має бути?

Органи слуху потребують догляду як і будь-які інші частини нашого організму. Не зважаючи на простоту роботи необхідної, щоб тримати вуха в порядку, більшість людей роблять її неправильно.

Найпоширеніша помилка, якої допускаються люди при догляді за вухами – це чищення їх предметами, які зовсім для цього не призначені. Найчастіше люди використовують ватні палички, сірники з намотаною ваткою, англійські шпильки, олівці, ручки тощо. Це дуже небезпечно! Цими предметами можна пошкодити барабанну перетинку або ж травмувати слуховий канал. Всі предмети, що перераховані – це не засоби для чищення вух.

Чому не можна чистити вуха ватними паличками?

Чищення вух ватяними паличками призводить до закупорювання вушних проходів сіркою, яка проштовхується глибоко всередину і все це призводить до утворення сірчаних пробок та погіршення слуху! Тобто, по суті, ватяні палички створюють зворотній ефект.

Як же правильно чистити вуха?

Найкращим способом чищення вух фахівці називають видалення вушної сірки тільки з ВИДИМОЇ частини вушної раковини м’якою серветкою. Зі слухового проходу сірку можна видаляти мізинцем настільки глибоко, наскільки він може зайти у слуховий прохід. Не потрібно глибоко лізти у вушний прохід довгими, тим паче, гострими предметами. Вушний канал завдяки наявності в ньому ворсинок чудово очищується самостійно, тому не обов’язково вичищати всю сірку до блиску. Потрібно видаляти тільки надлишкове її скупчення.

І ще один парадокс про гігієну вух – чим частіше чистити вуха, тим більше вироблятиметься у них сірки. Тому регулярність процедури чищення органів слуху має бути не частіше 1 разу на тиждень.

Важливим моментом догляду за вухами є їх висушування після купання. Потрапляння води у вуха може повести за собою виникнення грибка та інфекційних хвороб у вусі. Забезпечити уникнення цих неприємностей можна завдяки використанню таких засобів для гігієни вух, як сушка для слухового каналу або краплі для осушування слухових проходів.

Слідуючи цим правилам та використовуючи засоби для гігієни вух, можна забезпечити максимально правильний догляд за вухами.

Ви можете купити засоби для гігієни вух у нас в інтернет-магазині з оформленням доставки по місту Київ та Україні. Дешевших цін на ці товари годі й шукати.