You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Volta

VOLTA Революційне рішення для компенсації втрати слуху від Audio Service! Базові слухові апара..
7999 грн
VOLTA Революційне рішення для компенсації втрати слуху від Audio Service! Базові слухові апара..
5999 грн
VOLTA Революційне рішення для компенсації втрати слуху від Audio Service! Базові слухові апара..
5999 грн
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Думка про те, що якісні слухові апарати мають бути дуже дорогими вже хибна. Тому що сьогодні на ринку слухопротезування є слуховий апарат Audio Service Volta. Це найкращий варіант у співвідношенні «ціна – якість». Німецький бренд, німецька якість – ці слова говорять самі за себе. Саме тому купити слуховий апарат Volta можна вже прямо зараз, не зволікаючи.

 

Що ви отримаєте зі слуховим апаратом Audio Service Volta?

 

  1. Природню якість звуку. Тепер це можливо і в слухових апаратах базового рівня технологій.
  2. Здатність відкорегувати втрату слуху будь-якого ступеня.
  3. Можливість самостійно налаштувати слухові апарати Audio Service Volta з маркуванням «T», «B», «M». Так-так, це правда. Маючи дані аудіометричного обстеження, клієнт звертається до фахівців нашої компанії, ми дистанційно допомагаємо підібрати правильну модель слухових пристроїв для даного конкретного випадку втрати слуху і відправляємо замовнику. Далі вже користувач може самостійно налаштувати слуховий апарат, не відвідуючи центр слухопротезування.
  4. Volta Quix – це просто знахідка для людей, які хочуть внутрішньовушну модель слухового апарата, але не мають можливості приходити/приїжджати декілька разів для виготовлення корпусу по індивідуальному зліпку вуха. Volta Quix можна приміряти і одразу купити.
  5. Система шумопоглинання та підвищення розбірливості мови тепер і в слухових апартах базового рівня.
  6. Покращена система зворотньго звязку, яка значно зменшує можливість виникнення свисту під час користування слуховим апаратом.
  7. Система фокусування мікрофонів, яка дає можливість чути навіть у складних акустичних ситуаціях.
  8. Ціна на слухові апарати аудіо сервіс вольта – це найкраща ціна на слухові апарати такої якості.

 

Якщо у вас все ще лишилися сумніви щодо купівлі слухових апаратів виробника Audio Service, телефонуйте нам, записуйтесь на прийом в будь-яку філію центру слухопротезування «Все для вуха» і наші висококваліфіковані фахівці розвіють ваші сумніви. Не позбавляйте себе можливості чути якісно, постійно та ще й дешево.

Якщо ви не маєте можливості здійснити візит до центру слухопротезування особисто, можете скористатися опцією замовлення та доставки товару через наш інтернет-магазин. Доставка можлива як по місту Київ, так і в інші регіони України.