You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 • Ваш кошик порожній!

Беруші Alpine Pluggies Kids

600 грн
 • Виробник: Alpine Hearing Protection, Netherlands
 • Модель: 90632
 • Наявність: Немає у наявності
 • Колір: білий
 • Матеріал: AlpineThermoShape™
 • Країна виробництва: Нідерланди

РЕВОЛЮЦІЙНА МОДЕЛЬ БЕРУШ

Двадцять років досвіду дозволили Alpine розробити нову революційну модель берушей із шумовим фільтром, який відфільтровує шкідливі звуки. Дуже добре продумана і ретельно протестована форма, забезпечує природне прилягання і ідеальну посадку.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ БЕРУШІ ДЛЯ ДІТЕЙ

Ви можете використовувати Pluggies Kids у різних ситуаціях: для захисту від надмірного шуму навколишнього середовища. Наприклад, для захисту від надмірно гучної музики на фестивалі, в кіно, так і у всіх інших ситуаціях, коли діти або малюки стурбовані надмірним шумом.

Для запобігання попадання води у вуха: діти часто відчувають біль у вусі і вушну інфекцію. Беруші Pluggies Kids запобігають потраплянню води у вуха під час купання, прийняття душу, водних видах спорту і плавання.

Для того щоб допомогти з проблемами концентрації: дуже багато дітей відчувають труднощі зосередження в школі, під час виконання домашніх завдань або під час читання. Дослідження показали, що носіння Pluggies Kids покращує концентрацію.

Для запобігання дискомфорту під час польоту: багато дітей мають біль у вусі під час зльоту і посадки літака. Pluggies Kids регулюють тиск у вухах. Крім того, ви можете спати спокійно в берушах під час польоту.

ALPINE ACOUSTICFILTERS ™ - БІЛЬШИЙ КОМФОРТ ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ

Pluggies Kids оснащені спеціальними AlpineAcousticFilters. Ці фільтри забезпечують оптимальне ослаблення шуму, але все ж дозволять вашій дитині чути навколишні звуки на достатньому рівні.

МАТЕРІАЛ ALPINETHERMOSHAPE ™

Alpine Pluggies Kids виготовлені з матеріалу AlpineThermoShape спеціальна розробка Alpine. Цей матеріал адаптується до форми вуха так, щоб беруші ідеально адаптувалися у вушному каналі. Це гарантує виключно зручну посадку навіть для дитини. Не містять силікону. Не викликають жодних алергічних реакцій.

ALPINE СТІКЕРИ

Кожна упаковка Pluggies Kids містить шість веселих наклейок.

ALPINE ДОГЛЯД І ЧИСТОТА

Alpine розробила простий у використанні інструмент для очищення, щоб видалити вушну сірку з берушей. Підтримуючи беруші в чистоті, вони продовжують працювати краще і довше. Тривалість життя беруші залежить від частоти використання. Беруші можна мити теплою водою з милом.

ВИРОБНИЦТВО НІДЕРЛАНДИ

Конструкція засобів захисту органів слуху Alpine є ексклюзивним Dutch Design. Все беруші і фільтруючі системи виробляються в Нідерландах.

ВМІСТ УПАКОВКИ

 • Пара універсальних термопластичних берушей
 • Два акустичних м'яких фільтра
 • Alpine стікери
 • Пластиковий кейс для перенесення

Опис
Колір білий
Матеріал AlpineThermoShape™
Країна виробництва Нідерланди

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший